24/7 Hizmet +90542 357 3760
info@eymenkarot.com Gebze - Kocaeli

Saha Beton Kesme


Saha Beton Kesme işlemi, daha çok kesim işlemi zor olan yüzeylerde uygulanır. Örneğin; okul, bahçe, havalimanı. Eymen Karot Saha Beton Kesme işlemi rahatlıkla uygulanan ve çevresine herhangi bir zararda bulunmayan kesme işlemidir. Daha düzgün yapılara sahip olunması gereken yerlerde bu yöntem oldukça sık kullanılır. Kullanım alanına uygun profesyonel ekipmanlar sayesinde fazladan zaman ve enerji harcamadan sessiz ve çevreye zarar vermeden Saha Beton Kesme işlemi uygulanır.
Amaca uygun hizmet edebilmek için sertleştirici malzemeler kullanılır. Az maliyetlidir ve uygulaması oldukça kolaydır. Bu sebeple çokça tercih edilmektedir.

Beton kesme işleminde kullanılan yöntemler, aletler ve makineler farklılık gösterebilir. Beton kesiminde, betonun kalınlığı, bulunduğu alan, demir donatılı olup olmadığı gibi etmenler, beton kesiminde kullanılacak olan yöntemin belirlenmesinde kolaylık sağlar.

Eymen Karot olarak tüm beton kesme işlemlerine uygun olan teknolojik aletleri ve teknikleri bünyemizde barındırıyoruz. Beton kesme işlemlerinde ihtiyacınız olan işleme uygun teknolojik alet ve tekniklerle beraber siz değerli müşterilerimize bir çözüm noktası olup memnuniyetinizi ve güveninizi almayı hedefliyoruz.
Call Now Button